برگزاری چهارمین نمایشگاه دوربین مداربسته در مشهد

نمایشگاه دوربین مداربسته در مشهد

چهارمین نمایشگاه دوربین مداربسته با عنوان نمایشگاه تجهیزات و فناوری های حفاظتی، امنیتی و امداد و نجات در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد سالن عطار برگزار گردید.
زمان برگزاری این نمایشگاه از تاریخ ۳ مهرماه تا ۶ مهرماه از ساعت ۱۷ الی ۲۳ می باشد.

عدم استقبال شرکت های دوربین مداربسته و بازدید کنندگان از نمایشگاه امسال مشهد

نمایشگاه امسال چندان مورد استقبال شرکت ها و بازدید کنندگان قرار نگرفته است، تعداد شرکت های حاضر در نمایشگاه نسبت به سال قبل کاهش چشمگیری داشته و شرکت های مطرح فعال در زمینه سیستم های نظارتی نیز حضور چشمگیری نداشته اند.
برخلاف سالهای قبل که شاهد حضور شرکت های مطرح در سطح ایران و چندین شرکت چینی در نمایشگاه مشهد بودیم، امسال عدم حضور شرکت های حفاظتی از شهر های دیگر، از رونق نمایشگاه کاسته و با عدم استقبال مشتریان و متقاضیان دوربین مداربسته در مشهد بودیم.

نارضایتی فعالان حوزه سیستم های نظارت تصویری از نمایشگاه مشهد

همان تعداد کمی از شرکت های دوربین مداربسته فعال در مشهد که در نمایشگاه امسال حضور داشته اند از عدم استقبال و نحوه برگزاری نمایشگاه گله مند بودند، به نظر ایشان بهره وری چندانی برای آنها نداشته است و همین امر موجب خواهد شد حضور آنان در نمایشگاه سال آینده مشکل بنظر برسد.
اگر مسئولین برگزاری نمایشگاه در زمان ،نحوه برگزاری و اطلاع رسانی تغییراتی را ایجاد نکنند برگزاری نمایشگاه سال آینده بدور از انتظار خواهد بود.

آیا بهتر نیست نمایشگاه مشهد با فاصله زمانی بیشتری از نمایشگاه تهران برگزار گردد؟

قاعدتا فاصله زمانی کم بین نمایشگاه ایپاس مشهد و نمایشگاه تهران از بهره وری آن کاسته و موجب کم اهمیت شدن آن از منظر شرکت های مطرح نظارت تصویری شده است، چرا که شرکت های بزرگ دوربین مداربسته خود را آماده حضور در نمایشگاه تهران کرده اند و مجالی برای حضور در نمایشگاه مشهد نداشته اند.
سلسله عللی که موجب کم رنگ شدن این نمایشگاه در نظر پروژه های بزرگ مشهد شده است، لذا زمان برگزاری نمایشگاه را می تواند اصلی ترین علت کاهش کمیت و کیفیت آن دانست.
اهمیت برگزاری نمایشگاه و کمکی که می تواند به رونق کسب و کار کند برکسی پوشیده نیست. مسئولان این امر می بایست تمام سعی خود را در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاهها در مشهد به کار گیرند.
ممکن است دلایل متعددی برای برگزاری نه چندان خوب نمایشگاه مشهد در صنعت دوربین مداربسته باشد اما اصلی ترین آن همانگونه که پیش تر ذکر شد زمان برگزاری و تلاقی آن با نمایشگاه تهران می تواند باشد.
از آنجا که دلیلی وجود ندارد که نمایشگاه مشهد با این فاصله کم از نمایشگاه تهران برگزار گردد امید است در سال های آتی برگزاری نمایشگاه سیستم های حفاظتی و نظارتی در فصلی متفاوت از فصل برگزاری نمایشگاه تهران و یا نمایشگاه های مشابه باشد، تا فرصتی برای حضور فعالان این صنعت فراهم گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button